Vizyon & Misyon

MİSYON:
Çağın ihtiyaçlarına uygun, bilgi toplumunun gerektirdiği becerilerle donatılmış; düşünme, anlama, araştırma ve sorun çözme niteliğine sahip; Özgüveni, özbilinci, özsaygısı ve özdenetimi yüksek; Mücadeleci, katılımcı, girişimci, yenilikçi, çalışkan ve başarılı bireyleri yetiştirirken bir taraftan da evrensel değerlerine hakim, yerli ve milli değerleriyle de bütünleşmiş; Sanat duyarlılığı gelişmiş, empati yeteneği yüksek ve kültürlü bireyler yetiştirmek.
 
VİZYON:
Ülkemizin beşeri kalitesini arttıran ve ekonomiye katma değer yaratacak bireylerin omuzlarında yükselen, eğitim konusunda zirveye ulaşmış, itibarı yüksek ve markalaşmış bir kurum olmak.
 
TARİHÇE:
Nokta Tek Eğitim kurumları 1995 yılında butik eğitim anlayışıyla Ankara’da kurulmuştur. Eğitim felsefesinden ve kalitesinden taviz vermeden, 2016 yılında Kızılay VIP kurs, 2017’de Keçiören’de özel kurs, 2018’de Altındağ’da 2 özel kurs ve Karapürçek’te Nokta Tek Koleji’ni kurmuştur. Bugün 25 Yılını kutlayan Nokta Tek Eğitim Kurumları tecrübesi ve kalitesiyle Ankara’da eğitimin markası haline gelmiştir.