Nokta Tek Eğitim Kurumları Kızılay VIP Kurs

Nokta Tek Eğitim Kurumları olarak erken kayıt dönemimiz Koronavirüs sebebiyle biraz gecikmeli olarak başladı ve tüm hızıyla devam ediyor. Ankara Kızılay’daki VIP şubemizde yeni yılda kayıt yaptıran öğrencilerimizi birçok avantaj bekliyor. Tüm bu avantajlardan bazıları şöyle:

  • 12 – 14 kişilik sınıflar: Sınıflarımız 12 ile 14 kişilik kapasite ile hizmet vermektedir. 
  • Güçlü öğretmen kadrosu: Nokta Tek Eğitim Kurumları olarak her dönem alanında uzman öğretmenlerimizle çalışmaktayız. 
  • Sınırsız etüt: Tüm öğrencilerimiz sınırsız etüt imkanlarından faydalanmaktadır. 
  • Kesintisiz eğitim: Eğitimlerimiz okullar, eğitim kurumları tatil edildiğinde dahi hem canlı ders, hem video ders şeklinde devam etmektedir. Ayrıca güçlü rehberlik ağımızla her öğrenci evinde dahi telefonla, çevrimiçi programlarla desteklenmekte, yoklaması alınmakta, ödev kontrolü yapılmaktadır. 
  • Hijyenik sınıflar: Tüm sınıflarımız ve ortak kullanım alanlarımız daima temiz tutulmakta olup her türlü bakteri, mikrop, virüs tehdidine karşı dezenfekte edilmektedir. 

 

Sizler de erken kayıt avantajlarından faydalanmak, kurumumuzda alacağınız eğitimin detaylarını öğrenmek için dilerseniz Ankara Kızılay Kurs merkezimizi telefonla arayabilir veya bire bir görüşmek için randevu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 553 881 57 66 numaralı telefondan bilgi almak.